Przejdź do treści

Radiofrekwencja mikroigłowa-ULVERIN R

42059636_3008538929194547_2874330579933855744_n

Radiofrekwencja mikroigłowa-ULVERIN R – oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Działa w oparciu o technologię z funkcją podciśnienia, co zapewnia większy komfort pacjentowi w trakcie wykonywania zabiegu.

To innowacyjna Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa. ULVERIN R jest pierwszym urządzeniem z funkcją podciśnienia, co zapewnia większy komfort pacjentowi w trakcie wykonywania zabiegu.

Zabieg ULVERIN R to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako „nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry twarzy i ciała.

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej:

  • poprawa jędrności i napięcia skóry;
  • likwidacja zmarszczek;
  • korekta owalu twarzy;
  • wyrównanie powierzchni ciała;
  • poprawa kolorytu skóry.
6

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂