Przejdź do treści

Agnieszka Skowrońska

Kosmetolog, szkoleniowiec estGen, właścicielka salonu "Upiększająca" w Zielonce koło Warszawy.

Z branżą beauty jestem związana od 2000 roku. Swoją kosmetyczną drogę prowadzę równolegle, łącząc edukację z praktyką. Rozpoczęła się ona od kursów makijażu i manicure, pedicure. Następnie w ZDZ na podwalu kursy kosmetyczne, uwieńczone ukończeniem Studium Kosmetycznym. Wraz z rozwijającym się rynkiem kosmetycznym i zmieniającymi potrzebami moich klientów ukończyłam Collegium Cosmeticum st.I i II u dr. Artura Markowskiego, obecnie jestem studentką kosmetologii. Swoją edukację wzbogacam także technikami, z zakresu rozwoju osobistego.
Do swojej pracy podchodzę holistycznie, bo tylko takie podejście, które łączy ocenę stanu zdrowia, skóry, stylu życia  z  celowaną suplementacją oraz profesjonalnie i indywidualnie dobraną pielęgnacją domową.
Jest gwarancją efektów, które przyniosą zadowolenie klientom.
W gabinecie prowadzimy kompleksową sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i skóry, paznokci.

Moje wieloletnie doświadczenie, potwierdza, że połączenie zabiegów kosmetycznych z prawidłową suplementacją i pielęgnacją domową, zapewnia klientom optymalne efekty, z tego powodu obdarzają nas swoim zaufaniem i polecają innym.

unnamed (2)

Nasze ponad 20letnie doświadczenie potwierdzone jest wieloma certyfikatami oraz dyplomami!

Jedną z najważniejszych kwestii jest ciągły rozwój, dlatego też każdego roku ilość ukończonych kursów oraz szkoleń wzrasta. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę oraz ofertę zabiegową.