Przejdź do treści

Zabiegi na twarz

W naszym gabinecie wszelkie zabiegi dostosowujemy do stanu skóry klienta. Najważniejsze jest działanie holistyczne, które przynosi realne efekty.

Podstawowe zabiegi kosmetyczne 1h od 150 złotych*
Oczyszczanie wodorowe z maseczką 1h od 230 złotych*
Masaż twarzy 45min od 75 złotych*
Masaż twarzy liftingujący 45min od 120 złotych*
Poliabrazja 1h od 165 złotych*
Poliabrazja z Dermia Way 1,5h od 220 złotych*
Lampa LED Nano BioMed 15min od 35 złotych*
Lift RF ULVERIN R 3h od 1200 złotych*
Mikroaktywacja kolagenu Fusion Pen 1,5h od 450 złotych*
Elektrostymulacja twarzy prądami TENS od 15 min od 85 złotych*
Zabiegi BIO ORGANICS PHYT’S 1h od 170 złotych*
Mezoterapia Wital Injector 1,5h od 650 złotych*
*ceny zabiegów mogą różnić się ze względu na długość trwania

Zabiegi estGen

Z firmą pracuję od 5 lat, od roku 2022 jestem szkoleniowcem marki. Znam teorię i praktykę, bo to jest właśnie tajemnica marki. Została stworzona przez praktyka dla praktyków. Katarzyna Nozderko z pasji i potrzeby serca stworzyła gamę kosmetyków, które pracują ze skórą na poziomie komórkowym, wykorzystując aktywne białka, które wyzwalają procesy endogenne w skórze i przywracają fizjologię skóry. Zabiegi estGen są terapeutyczne, w trudnych przypadkach trądziku , AZS, zapalenia łojotokowego nigdy mnie nie zawiodły. Hasło przewodnie marki to „Skóra jest doskonała” jeśli jest zdrowa i działa zgodnie z fizjologią. EstGen to kompleksowa odpowiedź na indywidualne potrzeby klientów. To pierwsza marka w Polsce, która wprowadziła innowacyjny program terapii fotodynamicznej do gabinetów kosmetycznych W przypadku skór problematycznych, jak i terapii anty age. Zabiegi mogą być wykonywane u osób nawet z łuszczycą. Jesteśmy gabinetem partnerskim w terapii blizn, oraz pracujemy wszystkimi technikami biologicznej autoregeneracji w celu redukcji zmarszczek, wiotkość, przebarwień. Wszystkie procedury są tworzone indywidualnie dla potrzeb klienta. Terapia domowa jest przedłużeniem działania zabiegów, wszystkie kosmetyki są maksymalnie wysycone składnikami dla uzyskania maksymalnych efektów. Zapraszamy do zapoznania się z marka i ofertą zabiegową.

 • trądzik różowaty i skóry naczyniowe
 • trądzik pospolity i Acne tarda
 • AZS
 • Łuszczyca
 • ŁZS zapalenie łojotokowe
 • Uszkodzona barierowość po kuracjach izotekiem
 • Zabiegi anty age, zmarszczki , utrata jędrności, przebarwienia
 • Blizny i rozstępy
 
Aktywne żele estGen z białkami immunomodulacyjnymi można wprowadzać manualnie, przez sosforezę lub mikronakłucia. Zabiegi można tworzyć bardzo kreatywnie i skutecznie.  Efekty zabiegowe gwarantuje  zastosowanie w produktach laktoferyny i colostrum w wysokim kosmetycznym stężeniu. W wraz z colostrum w preparatach możemy znaleźć  duże ilości witamin, kwasów nukleinowych, hormonów, aminokwasów oraz związków mineralnych. 

Zabiegi podstawowe

Proponujemy:

 • specjalistyczne metody złuszczania, m.in. kawitacja
 • zabiegi rewitalizujące i anty-age
 • zabiegi nawilżające
 • zabiegi odżywcze

Oczyszczanie wodorowe z maseczką

Zabieg oczyszczający idealny dla skór: – zmęczonych, pozbawionych blasku – zanieczyszczonych – odwodnionych – z oznakami starzenia.

Masaż twarzy i masaż liftingujący twarzy

Masaż twarzy ułatwia krążenie krwi i limfy, powoduje opróżnienie powierzchownych i głębokich naczyń żylnych oraz chłonnych – zwiększenie przepływu krwi tętniczej, co skutkuje odżywieniem i dotlenieniem tkanek. Wpływa także na zakończenie nerwowe, dzięki czemu działa przeciwbólowo i uspokajająco.

Masaż liftingujący twarzy to masaż dużo intensywniejszy od klasycznego masażu twarzy. Oparty o metodę wewnątrztkankową, dzięki której następuje pobudzenie krążenia krwi w tkankach najgłębiej położonych. Zrównoważone działania prowadzą do relaksacji wszystkich mięśni, a co za tym idzie uwalnianiem kortyzolu z organizmu. Innowacyjne techniki zapewniają efekt biologicznego odmłodzenia nawet o kilka lat!

Masaż powięziowy twarzy rozluźniający staw żuchwowo-skroniowy

Jeśli masz problem z nawracającymi bólami głowy, napiętym karkiem, bólem oczu, bruksizmem, obrzękami na twarzy ten masaż jest dla Ciebie.
W czasie zabiegu wykorzystuję techniki EFT, stymulacji nerwu błędnego, uwalniania napięć w obrębie kresy karkowej i stawu żuchowo-skroniowego. Pracuję  z nerwami czaszkowymi, aby wpłynąć na stymulację układu nerwowego  przywspółczulnego , co przyczyni się do uaktywnienia reakcji” relaksacji i trawienia” w naszym ciele. Tryb życia współczesnego człowieka  to niestety tryb” walcz i uciekaj” czyli nadaktywny układ współczulny.
Masaż jest bardzo przyjemny, relaksujący a co najważniejsze bardzo efektywny.

Poliabrazja

Oczyszczający zabieg oparty o sterylną głowicę ścierającą martwy naskórek i bodźcujący skórę do odnowy

Poliabrazja z Dermia Way

Połączenie oczyszczającego zabiegu Poliabrazji wraz z przeciwzmarszczkowym zabiegiem Dermia Way (nakłucia bez przerwania ciągłości naskórka, warstwowe wprowadzanie kwasu hialuronowego)

Lampa LED Nano BioMed

Terapia fotodynamiczna profesjonalną lampą Nano BioMed

ULVERIN R

Radiofrekwencja mikroigłowa-ULVERIN R – oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Działa w oparciu o technologię z funkcją podciśnienia, co zapewnia większy komfort pacjentowi w trakcie wykonywania zabiegu.

Mikroaktywacja kolagenu Fusion Pen

Innowacyjna metoda mikronakłuć wykorzystująca specjalistyczny kartridż zawierający igły pokryte złotem 33G

Elektrostymulacja twarzy prądami TENS

Elektrostymulacja twarzy, czyli inaczej żelazko antyzmarszczkowe

Zabiegi BIO ORGANICS PHYT'S

Zabiegi kosmetyczne oparte o produkty francuskiej organicznej marki PHYT’S

Zabiegi wykonuje Agnieszka Skowrońska

Z branżą beauty jestem związana od 2000 roku. Swoją kosmetyczną drogę prowadzę równolegle łącząc edukację z praktyką, rozpoczęła się ona od kursów makijażu i manicure, pedicure. Następnie w ZDZ na podwalu kursy kosmetyczne, uwieńczone ukończeniem Studium Kosmetycznym. Wraz z rozwijającym się rynkiem kosmetycznym i zmieniającymi potrzebami moich klientów ukończyłam Collegium Cosmeticum st.I i II u dr..Artura Markowskiego, obecnie jestem studentką kosmetologii. Edukację wzbogacam także technikami, z zakresu rozwoju osobistego.
Do swojej pracy podchodzę holistycznie, bo tylko takie podejście, które łączy ocenę stanu zdrowia, skóry, stylu życia z celowaną suplementacją oraz profesjonalnie i indywidualnie dobraną pielęgnacją domową.
Jest gwarancją efektów, które przyniosą zadowolenie klientom.
W gabinecie prowadzimy kompleksową sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i skóry, paznokci.

Moje wieloletnie doświadczenie, potwierdza, że połączenie zabiegów kosmetycznych z prawidłową suplementacją i pielęgnacją domową, zapewnia klientom optymalne efekty, z tego powodu obdarzają nas swoim zaufaniem i polecają innym.

Poznaj opinie naszych klientek