Przejdź do treści

Zabiegi na ciało

Presoterapia od 35 zł*
Zabieg Body Wraping od 150 złotych*
Żelazko antycelulitowe od 50 złotych*
Masaż Bańską Chińską od 170 zł *
*ceny zabiegów mogą różnić się ze względu na długość trwania

 

Żelazko antycellulitowe

To połączenie elektrostymulacji TENS oraz masażu próżniowego. Pobudza ono mięśnie do pracy przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz wykorzystuje podciśnienie do rozbijania i rozmasowywania złogów cellulitu. Efekty jakie możemy uzyskać dzięki temu zabiegowi to pobudzenie pracy układu limfatycznego, ujędrnienie skóry, poprawa elastyczności oraz wymodelowanie sylwetki.

Elektroepilacja

Metoda znana od ponad 100 lat, wykorzystująca prąd do zniszczenia mieszków włosowych bez względu na ich kolor. Pracujemy sprzętem Apillus, który gwarantuje nam, że podrażnienie po zabiegu ustępuje po 10-15 min. Daje różne możliwości mieszania programów, aby zwiększyć efektywność zabiegów. Pora roku nie jest przeciwwskazaniem. Możemy pozbyć się włosków ze wszystkich okolic np. wąsik, broda, pachy po zabiegach laserowych. To jedyna metod, która może usunąć włosy w 100%. 

Zabiegi wykonuje Agnieszka Skowrońska

Z branżą beauty jestem związana od 2000 roku. Swoją kosmetyczną drogę prowadzę równolegle łącząc edukację z praktyką, rozpoczęła się ona od kursów makijażu i manicure, pedicure. Następnie w ZDZ na podwalu kursy kosmetyczne, uwieńczone ukończeniem Studium Kosmetycznym. Wraz z rozwijającym się rynkiem kosmetycznym i zmieniającymi potrzebami moich klientów ukończyłam Collegium Cosmeticum st.I i II u dr..Artura Markowskiego, obecnie jestem studentką kosmetologii. Edukację wzbogacam także technikami, z zakresu rozwoju osobistego.
Do swojej pracy podchodzę holistycznie, bo tylko takie podejście, które łączy ocenę stanu zdrowia, skóry, stylu życia z celowaną suplementacją oraz profesjonalnie i indywidualnie dobraną pielęgnacją domową.
Jest gwarancją efektów, które przyniosą zadowolenie klientom.
W gabinecie prowadzimy kompleksową sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i skóry, paznokci.

Moje wieloletnie doświadczenie, potwierdza, że połączenie zabiegów kosmetycznych z prawidłową suplementacją i pielęgnacją domową, zapewnia klientom optymalne efekty, z tego powodu obdarzają nas swoim zaufaniem i polecają innym.

Poznaj opinie naszych klientek