Przejdź do treści

Zabiegi estGen z autorskim programem suplementacji kwasami Omega 3 w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

Marka estGen została stworzona przez praktyka dla praktyków. Katarzyna Nozderko z pasji i potrzeby serca stworzyła gamę kosmetyków, które pracują ze skórą na poziomie komórkowym, wykorzystując aktywne białka, które wyzwalają procesy endogenne w skórze i przywracają fizjologię skóry. Zabiegi estGen są terapeutyczne, w trudnych przypadkach trądziku , AZS, zapalenia łojotokowego nigdy mnie nie zawiodły. Hasło przewodnie marki to „Skóra jest doskonała” jeśli jest zdrowa i działa zgodnie z fizjologią. EstGen to kompleksowa odpowiedź na indywidualne potrzeby klientów. To pierwsza marka w Polsce, która wprowadziła innowacyjny program terapii fotodynamicznej do gabinetów kosmetycznych 

Z firmą pracuję od 5 lat, od roku 2022 jestem szkoleniowcem marki. Znam teorię i praktykę, bo to jest właśnie tajemnica marki.

W przypadku skór problematycznych, jak i terapii anty age. Zabiegi mogą być wykonywane u osób nawet z łuszczycą. Jesteśmy gabinetem partnerskim w terapii blizn, oraz pracujemy wszystkimi technikami biologicznej autoregeneracji w celu redukcji zmarszczek, wiotkość, przebarwień. Wszystkie procedury są tworzone indywidualnie dla potrzeb klienta. Terapia domowa jest przedłużeniem działania zabiegów, wszystkie kosmetyki są maksymalnie wysycone składnikami dla uzyskania maksymalnych efektów. Zapraszamy do zapoznania się z marka i ofertą zabiegową.

Efekty po pielęgnacji domowej estGen oraz terapia przeciwzapalna kwasami omega 3.

Efekt terapii przeciwzapalnej kwasami omega 3 plus zabiegi terapeutyczne estGen oraz pielęgnacja domowa estGen.

Aktywne żele estGen z białkami immunomodulacyjnymi można wprowadzać manualnie, przez sosforezę lub mikronakłucia. Zabiegi można tworzyć bardzo kreatywnie i skutecznie.  Efekty zabiegowe gwarantuje  zastosowanie w produktach laktoferyny i colostrum w wysokim kosmetycznym stężeniu. W wraz z colostrum w preparatach możemy znaleźć  duże ilości witamin, kwasów nukleinowych, hormonów, aminokwasów oraz związków mineralnych. W czym może pomóc Ci estGen?

  • trądzik różowaty i skóry naczyniowe
  • trądzik pospolity i Acne tarda
  • AZS
  • Łuszczyca
  • ŁZS zapalenie łojotokowe
  • Uszkodzona barierowość po kuracjach izotekiem
  • Zabiegi anty age, zmarszczki , utrata jędrności, przebarwienia
  • Blizny i rozstępy
efekty po zabiegach estGen

Efekt 1 4 zabiegu mikropunktury terapii przeciwzapalnej estGen.

efekty estGen

Efekt po 4 zabiegach mikropunktury terapii przeciwprzebarwieniom estGen.

zabieg est gen efekty

Efekt łagodzenia alergii kontaktowej kosmetykami estGen.

efekty estGen z żelazkiem przeciwzmarszczkowym

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂