Przejdź do treści

Zabiegi estGen w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

Marka estGen została stworzona przez praktyka dla praktyków. Katarzyna Nozderko z pasji i potrzeby serca stworzyła gamę kosmetyków, które pracują ze skórą na poziomie komórkowym, wykorzystując aktywne białka, które wyzwalają procesy endogenne w skórze i przywracają fizjologię skóry. Zabiegi estGen są terapeutyczne, w trudnych przypadkach trądziku , AZS, zapalenia łojotokowego nigdy mnie nie zawiodły. Hasło przewodnie marki to „Skóra jest doskonała” jeśli jest zdrowa i działa zgodnie z fizjologią. EstGen to kompleksowa odpowiedź na indywidualne potrzeby klientów. To pierwsza marka w Polsce, która wprowadziła innowacyjny program terapii fotodynamicznej do gabinetów kosmetycznych 

Z firmą pracuję od 5 lat, od roku 2022 jestem szkoleniowcem marki. Znam teorię i praktykę, bo to jest właśnie tajemnica marki.

W przypadku skór problematycznych, jak i terapii anty age. Zabiegi mogą być wykonywane u osób nawet z łuszczycą. Jesteśmy gabinetem partnerskim w terapii blizn, oraz pracujemy wszystkimi technikami biologicznej autoregeneracji w celu redukcji zmarszczek, wiotkość, przebarwień. Wszystkie procedury są tworzone indywidualnie dla potrzeb klienta. Terapia domowa jest przedłużeniem działania zabiegów, wszystkie kosmetyki są maksymalnie wysycone składnikami dla uzyskania maksymalnych efektów. Zapraszamy do zapoznania się z marka i ofertą zabiegową.

Aktywne żele estGen z białkami immunomodulacyjnymi można wprowadzać manualnie, przez sosforezę lub mikronakłucia. Zabiegi można tworzyć bardzo kreatywnie i skutecznie.  Efekty zabiegowe gwarantuje  zastosowanie w produktach laktoferyny i colostrum w wysokim kosmetycznym stężeniu. W wraz z colostrum w preparatach możemy znaleźć  duże ilości witamin, kwasów nukleinowych, hormonów, aminokwasów oraz związków mineralnych. W czym może pomóc Ci estGen?

  • trądzik różowaty i skóry naczyniowe
  • trądzik pospolity i Acne tarda
  • AZS
  • Łuszczyca
  • ŁZS zapalenie łojotokowe
  • Uszkodzona barierowość po kuracjach izotekiem
  • Zabiegi anty age, zmarszczki , utrata jędrności, przebarwienia
  • Blizny i rozstępy

Opinie z fb screeny oraz z wizytówki google