Przejdź do treści

Terapie do skór z rozszerzonymi naczyniami i skór wrażliwych w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

zabieg podst

Terapie do skór z rozszerzonymi naczyniami i skór wrażliwych, najważniejsze jest przywrócenie barierowości skóry, czyli powrót do fizjologii. Ko;lejnym krokiem jest wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, zmniejszenie reaktywności oraz wrażliwości śródbłonków. Aby uzyskać trwały efekt, terapie zabiegowe wykorzystujące kwasy: PHA, kwas szikimowy oraz kompleksy ziołowe i witaminowe. Należy wesprzeć organizm odpowiednią suplementacją, czy indywidualnie dobraną pielęgnacją domową.

unnamed (1)

Oczyszczanie kawitacyjne metodą ultradźwiękową.

Oczyszczanie wodorowe, wykorzystujące aktywne cząstki wodoru do oczyszczania skóry i działania atyoksydacyjnego.

Złuszczanie naskórka głowicą polimerową, do jednorazowego użytku, metoda mechniczną.

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! :)