Przejdź do treści

Terapie dla skór trądzikowych w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

W salonie zajmujemy się skórą z trądzikiem: różowatym, pospolitym, Acne Tarda i zapaleniem łojotokowym, w sposób holistyczny. Obejmując terapeutyczne zabiegi, specjalistyczną pielęgnację domową, indywidualną suplementację dobieraną na podstawie ankiety iOmet. 

Zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry, na pierwszą wizytę zapraszamy z podstawowymi badaniami krwi oraz obecnie stosowanymi kosmetykami, aby przeprowadzić gruntowny wywiad i poszukać przyczyn problemu, wynikającego z zaburzeń pracy układu hormonalnego, jelitowego.

Pracujemy zgodnie z fizjologią skóry, nie naruszając fizycznych barier. Pamiętając, że skóra jest doskonała, jeśli jest zdrowa. 

W pracy ze skórami trądzikowymi mamy ponad 20 letnie doświadczenie.

unnamed (1)

Oczyszczanie kawitacyjne metodą ultradźwiękową.

Oczyszczanie wodorowe, wykorzystujące aktywne cząstki wodoru do oczyszczania skóry i działania atyoksydacyjnego.

Złuszczanie naskórka głowicą polimerową, do jednorazowego użytku, metoda mechniczną.

Posłuchaj o temacie

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! :)