Przejdź do treści

Radiofrekwencja mikroigłowa - Ulverin R w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

zabieg Radiofrekwencja mikroigłowa - Ulverin R

Radiofrekwencja mikroigłowa – Ulverin R to lifting bez skalpela wykorzystujący funkcje podciśnienia, co zwiększa komfort i efektywność zabiegu. Działa jednocześnie na naskórek oraz skórę właściwą, aktywując fibroblasty do tworzenia kolagenu. Wpływając na poprawę jędrności i napięcia skóry. Technika izolowanych igieł, ogranicza uszkodzenia naskórna i wpływa na szybszą regenerację. Zabieg do zastosowania na twarzy i ciele. Działanie regeneracyjne, liftingujące oraz odmładzające. Pracuję autorską metodą, niskimi parametrami energii RF.

Zobacz jak wygląda zabieg

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! :)