Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Preparat, który ma potwierdzane badaniami klinicznymi – działanie opóźniające procesy starzenia?

Preparat, który ma potwierdzane badaniami klinicznymi – działanie opóźniające procesy starzenia?

  • przez

Preparat, który ma potwierdzane badaniami klinicznymi – działanie opóźniające procesy starzenia, silnie regenerujący, odżywczy wpływ na nasz organizm. Połączenie  kwasów omega 3, astaksantyny, zetaksantyny, likopenu, luteiny( grupa karetonoidów)  selenu , Q-10, vit C,D,A,  – to dawka uderzeniowo regenerująca  np.po infekcji Covidowej. Preparat gwarantuje dawkę DHA i EPA na poziomie, który gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie mózgu i oczu.

Nucleovital

Preparat z patentem europejskim bogaty w kwasy Omega 3, a dodatkowo wzbogacony o koenzym Q10, likopen, luteinę, astaksantynę, zetaksantynę , retinol, Vit C ( acerola ) oraz selen . Rewelacyjny jako regeneracja po COVID -19, zawiera substancje budulcowe niezbędne dla mózgu, oczu, serca i mięśni oraz skóry . Badania naukowe prowadzone były w 5 ośrodkach badawczych, preparat ma potwierdzony wpływ na opóźnianie procesów starzenia w 19%.

BioCardine Omega-3

Preparat chroniony patentem europejskim bardzo bogaty w Nienasycona kwasy Omega-3 w frakcji EPA+DHA+DPA+ETE oraz kwas nerwonowy z olejów mięśni sardynek, saradelę, makreli z południowego Oceanu Spokojnego . Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu, układu nerwowego, serca i układu krążenia oraz systemu przeciwzapalnego do uzyskania genetyczne- fizjologicznego. Polecany w schizofrenii, choroby wiecowej i chorób z autoagresji.

Biomarine 1140

Pogromca chorób z grupy autoagresji np.Hashimoto Z europejskim patentem, 30 badań potwierdzających działanie . Przygotowany z olejów z wątroby rekinów głębinowych , Morza Tasmana i Południowo-Zachodniego Oceanu Spokojnego , Australi i Nowej Zelandii. Jest jedynym biologicznie czynnym źródłem kompozycji tłuszczów złożonych gł. alkilogliceroli i skwalenu oraz NA- kwasu nerwonowego . Produkt , który jest źródłem składników budulcowym dla układu odpornościowego , krwiotwórczego, limfatycznego a głównie szpiku kostnego dla uzyskania genetyczne-fizjologicznej budowy i działania . Stosowany w chorobach z autoagresji( RZS, łuszczycy, AZS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *