Przejdź do treści

Poliabrazja z Dermia Way w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

plik_004-1

Poliabrazja to oczyszczający zabieg oparty o sterylną głowicę ścierającą martwy naskórek i bodźcujący skórę do odnowy. Połączenie oczyszczającego zabiegu Poliabrazji wraz z przeciwzmarszczkowym zabiegiem Dermia Way (nakłucia bez przerwania ciągłości naskórka, warstwowe wprowadzanie kwasu hialuronowego)

Efekty po zabiegu polibrazji:

  • poprawa promienności i witalności skóry;
  • mniej widoczne przebarwienia;
  • niwelacji blizn potrądzikowych;
  • spłycenie zmarszczek;
  • poprawa elastyczności i wygładzenie skóry.
6

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂