Przejdź do treści

Mezoterapia próżniowa Vital Injector w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

Mezoterapia próżniowa Vital Injector, to opatentowana metoda wykorzystująca efekt zassania skóry i podania preparatu śródskórnie z 5 lub 9 igieł jednocześnie. Ograniczając odczucia bólowe, poprzez separację naczyń krwionośnych i ciał czuciowych. Zapewnia bezpieczeństwo pracy, poprzez podanie preparatu zawsze na określona głębokość. System jednorazowego kartridża i filtra, gwarantuje bezpieczeństwo oraz niecofanie się preparatu. 

Po zabiegu skóra bardzo szybko się goi. Próżniowy system ogranicza występowanie siniaków i wybroczyn.

Dzięki zabiegowi uzyskujemy efekt rewitalizacji skóry, odmłodzenia, głębokiego nawilżenia, w zależności od podanego preparatu.

Autorytet świata kosmetyki, konsultant medyczny w estGen dr Artur Markowski (Toruń) na temat urządzenia Vital Injector, wypowiada się, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań kosmetycznych. Innowacją jest możliwość opracowania okolic oka, twarzy, szyi, dekoltu, czy brak  znieczulenia miejscowego. To rewolucjonizuje efektywność zabiegów kosmetycznych.

Posłuchaj o temacie

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! :)