Przejdź do treści

Masaż twarzy i masaż liftingujący twarzy w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

Masaż powięziowy twarzy rozluźniający staw żuchwowo-skroniowy w salonie Kosmetyka Upiększająca​

Masaż twarzy ułatwia krążenie krwi i limfy, powoduje opróżnienie powierzchownych i głębokich naczyń żylnych oraz chłonnych – zwiększenie przepływu krwi tętniczej, co skutkuje odżywieniem i dotlenieniem tkanek. Wpływa także na zakończenie nerwowe, dzięki czemu działa przeciwbólowo i uspokajająco.

Masaż liftingujący twarzy to masaż dużo intensywniejszy od klasycznego masażu twarzy. Oparty o metodę wewnątrztkankową, dzięki której następuje pobudzenie krążenia krwi w tkankach najgłębiej położonych. Zrównoważone działania prowadzą do relaksacji wszystkich mięśni, a co za tym idzie uwalnianiem kortyzolu z organizmu. Innowacyjne techniki zapewniają efekt biologicznego odmłodzenia nawet o kilka lat!

Efekty masażu twarzy:

  • poprawa stanu naskórka;
  • wyrównanie kolorytu;
  • dotlenienie oraz odżywienie skóry;
  • zmniejszenie poziomu stresu, lepsze samopoczucie psychiczne;
  • poczucie relaksu;
  • rozluźnienie napięć czego efektem może być niwelacja bólu głowy, mięśni.

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂