Przejdź do treści

Masaż powięziowy twarzy rozluźniający staw żuchwowo-skroniowy w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

Masaż powięziowy twarzy rozluźniający staw żuchwowo-skroniowy w salonie Kosmetyka Upiększająca​
Jeśli masz problem z nawracającymi bólami głowy, napiętym karkiem, bólem oczu, bruksizmem, obrzękami na twarzy ten masaż jest dla Ciebie.
W czasie zabiegu wykorzystuję techniki EFT, stymulacji nerwu błędnego, uwalniania napięć w obrębie kresy karkowej i stawu żuchowo-skroniowego. Pracuję  z nerwami czaszkowymi, aby wpłynąć na stymulację układu nerwowego  przywspółczulnego , co przyczyni się do uaktywnienia reakcji” relaksacji i trawienia” w naszym ciele. Tryb życia współczesnego człowieka  to niestety tryb” walcz i uciekaj” czyli nadaktywny układ współczulny.
Masaż jest bardzo przyjemny, relaksujący a co najważniejsze bardzo efektywny.

Efekty masażu powięziowego twarzy:

  • rozluźnienie napięć czego efektem może być niwelacja bólu głowy, migren, mięśni;
  • zmniejszenie poziomu stresu, lepsze samopoczucie psychiczne;
  • niwelacja skurczów mięśni;
  • wolność od codziennego dyskomfortu i bólu;
  • lepsza swoboda ruchów żuchwy, twarzy, a nawet szyi.
3

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂