Przejdź do treści

Lampa LED Nano BioMed w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

64668988_3708953545819745_902078784407076864_n

Terapia fotodynamiczna profesjonalną lampą Nano BioMed to szerokie spektrum działania w zależności od użytej długości światła. Zabiegi te posiadają wiele zalet takich jak bezbolesność, szybkość i wysoka efektywność – w zależności od regularności oraz rodzaju schorzenia, efekty osiągane są już na poziomie 90-97%.

Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, niezależnie od fototypu skóry. Naświetlanie stosowane może być jako uzupełnienie zabiegów, lub jako oddzielna terapia pomocna przy takich problemach skórnych jak: – trądzik, starzenie się skóry, rozszerzone naczynka krwionośne, zmiany barwnikowe, łuszczyca.

Efekty Lampa LED Nano BioMed:

  • poprawa kondycji skóry, zmiana kolorytu na równomierny i zdrowy;
  • odżywienie skóry;
  • wygładzenie niewielkich zmarszczek;
  • zamknięcie poszerzonych naczyń krwionośnych.

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂