Przejdź do treści

Karboksyterapia w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

Karboksyterapia to zabieg , który polega na wstrzyknięciu do skóry lub tkanki podskórnej sterylnego dwutlenku węgla. Wprowadzenie CO2 do skóry wywołuje efekt Bohra tj.zmniejszenie powinowactwa hemoglobiny do tlenu , który uwalnia się do tkanek i wywołuje efekt natychmiastowego dotlenienia Po zabiegu karboksyterapii uzyskamy, więc dotlenienie, poprawę mikrokrążenia, odżywienie oraz efekt wzmożonej regeneracji tkanek. W obrębie tkanki tłuszczowej, pod wpływem CO2, może doprowadzić do rozpadu błon komórek tłuszczowych czyli eliminowaniu tkanki tłuszczowej . To bardzo skuteczny zabieg na cienie pod oczami, oraz w zabiegach anty age i jako przygotowanie do terapii foto dynamicznej . karboksyterapia to metoda na przywrócenie „życia„ bliznom i rozstępom be względu na ich wiek .

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂