Przejdź do treści

Elektroepilacja w salonie "Kosmetyka Upiększająca"

elektroepilacja

Metoda znana od ponad 100 lat, wykorzystująca prąd do zniszczenia mieszków włosowych bez względu na ich kolor. Pracujemy sprzętem Apillus, który gwarantuje nam, że podrażnienie po zabiegu ustępuje po 10-15 min. Daje różne możliwości mieszania programów, aby zwiększyć efektywność zabiegów. Pora roku nie jest przeciwwskazaniem. Możemy pozbyć się włosków ze wszystkich okolic np. wąsik, broda, pachy po zabiegach laserowych. To jedyna metod, która może usunąć włosy w 100%. 

Zobacz inne zabiegi w naszym salonie

Asia Borowińska
Asia Borowińska
2023-03-16
Bardzo bardzo polecam, cudowny zabieg liftingu rzęs wykonany przez Panią Dominikę, która była przemiła i bardzo profesjonalna Czysta przyjemność!!!
Barbara Wierny
Barbara Wierny
2021-06-27
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią Anie P. manicure hybrydowego, piękny frencz. Dodatkowo wszystko przebiega w bezpieczny sposób z użyciem sterylnych i jednorazowych kompletów narzędzi, otwieranych przy klientach. Skorzystałam również po raz kolejny z zabiegu na twarz wykonanego przez panią Agnieszkę, która zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i dobierze to co jest najlepsze dla skory. Polecam i na pewno skorzystam ponownie!
WDF
WDF
2020-10-01
Dziękuje za wspaniały zabieg na twarze. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu. Zajmuje się skóra, ale również daje rady jak pomóc od wewnątrz. Do tego pyszna herbata i piękne obrazy w salonie 😀
Eliza Skowronska
Eliza Skowronska
2020-08-21
Wspaniałe miejsce, pełny profesjonalizm. Polecam! 🙂